همین اول سالی !

سخنی با بهار !!:

ای بهاری  که تمام خواص و مواص ت که شامل تازگی و طراوت و سرسبزی و نشاط وشادمانی و خلاصه یه مشت وعضیت خوب میشود ، را سیصد وخورده ای درجه چرخانده ای و بر دل و جانم نهاده ای ، امیدوارم به روح عمیقاً اعتقاد داشته باشی!

بزرگان میگویند سالی که نکوست ، از "جنابعالی" ش پیداست ، درهمین راستا ،،فقط میخواستم ازته اعماق وجودم بهت بگویم : "نکوئیت تو حلقم" !،جان ِ برادر یه کم یواش تر. میدانی دست به دیوار گرفتن وبلند شدن یعععععععععععنی چه ؟!

 

سخنی با دوستان :

* یک میهمان نوروزیه عزیزی داشتم امسال که اصفهانم و زیبائی هایش روسفیدمان کرد! یک میهمان دیگر هم که قبلش هی برایمان  قپی می آمد که عید می آئیم آنجا و ال می کنیم و بل می کنیم و بریانی ازت میخواهیم ،چاخانو از آب در آمد و هی فکر میکرد میتواند ما بختیاری های اصفهان نشین را از خرج کردن بترساند ،تا بدین لحظه که نیامد وبند وبساط تعطیلات مسخره نوروزی هم  که دیگردارد ته میکشد و به گمانم آمدنی نیست گویا!

* یک دانه ی  دوست  ِمهربان وصمیمی دارم من  ، که با فرستادن یک کارت پستال زیبای نوروزی برایم و شعری ازسهراب که ضمیمه اش بود، یک دنیا خوشحالی و شادمانی نثارمان کرد ..بی نهایت کار قشنگی بود دوستم .ذوق باز کردن "نامه" ام را باید میدی!

*این یک دانه ی دیگر هم  اولین کسی بود که بلافاصله بعد ازتحویل سال ،یادی از من کرد و من هم  کم نمیخواهمش !...

 

همین.(البته که در دلم پر از گفته هاست ولی هی روزگارهـــــــــــــی!)

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر

ارزوی بزرگ من تو سال نود و یک ثبت نظر تو وبلاگ سمیه جانه...

در بیکران آبی تو

سلام خدا وکیلی حال میکنم از این همه انرژی که بادیدن یه کارت تبریک و شعر از آقا سهراب فوران میکنه [گل]

مهشاد

باز کم پیدایی که؟

همسفر

بی معرفتا رو می گیرنا ! میدونی؟؟ [عینک]

محمد

خب اونی که تو آدرس سایتشو گذاشتی بنده خدا وجود خارجی نداره که بیاد پیشت! اینی که من باشم اگه دقت کنی آدرس سایتم عوض شده و چه بسا اینی که منم خواستم بیام پیچوندی دیگه. اصنشم دیگه نمیام. درس عبرتی باشد برای سایرین

حجازی

هنوز اردیبهشت نشده؟؟؟/

الهه ناز

سلام سال نو مبارک به دلیل تجویز استراحت مطلق توسط پزشک نا پیدا شده ایم . ضمنا یه مدت بود هر کار نی کردم نمی تونستم برات پیام بدم.[گل]