حقیفت تلخ ؛ الحراج!!

این تصویریه از یک حقیقت تلخ !

دختران وزنان ایرانی !که درکشورهای عربی حراج می شوند!!!!

چند روز پیش با یکی ا زدوستام سر این موضوع بحث می کردیم .اون میگفت علت اینکه باعث میشه این دخترها حاضر بشن خودشونو به این قیمت(حراجی!) بفروشند ,فقره .اونها فقر مالی دارن...

بهش گفتم : شایدبه نظرتو فقرمالی برای اونها دلیل قانع کننده ای باشه اما به نظرمن همه اونها که ا ز سرفقر ونداری اینکار رونمی کنن. اونها فقر رو بهونه خوبی برای سرپوش گذاشتن به خود فروشی خودشون کردن .مگه درصد فقر وبدبختی توی جامعه ما کمه؟

پس چرا بقیه فقرا این کار رونمیکنن؟! این کار اونهادقیقا مثل اینه که  بگن ما گرسنه ایم و فقیریم پس چاره ای نداریم جز اینکه ا ز دستشوئی تغذیه کنیم !!

البته ببخشین این مثال رو میزنم  بهتر از این به ذهنم نرسید!!

 تازه بقیه اشون چی؟ اونها هم از سرفقر این کارها رومی کنن؟ یا اونها همین هایی هستن که الان به راحتی با یک پسری که یک ساعت نیست باهاش آشنا شدن میان توی پارک و جلوی ملاعام هزار تا ک ثافت کاری می کنن؟!

دیگه دوست نداشتیم بیشتر ازاین ادامه بدیم ... اما من انقدر ازدیدن این کاریکاتور متاثر ومتاسف شدم که در دلم 1000بار به تمام  کسانی که باعث وبانی این هستند که  همجنس های هموطنم به همراه پرچم کشورم ، بشن ایده واسه یک کاریکاتور یست عرب ،لعنت فرستادم...

پ .ن: نامم را پدرم انتخاب کرد، نام خانوادگی ام را یکی از اجدادم!، دیگر بس است، راهم را خودم انتخاب خواهم کرد... دکتر علی شریعتی

/ 6 نظر / 3 بازدید
فرید

سلام خوبی این جمله شریعتی و جملهاش منو داغون میکنه وبلاگت خیلی جالبه

امید یگانه

سلام حسابدار عزیز[گل] واقعا متاسف شدم از دیدن این کاریکاتور...[دلشکسته][گل]

خاطرات ویژه

فكر ميكنم به خاطر همين چيز هاست كه از اين اعراب نفرت دارم ! در اين مورد قبلا زياد صحبت شده . اصلا با افرادي كه اين كار رو ميكنند موافق نيستم . ولي خب هر كسي به قول اين آقاي شريعتي راه خودش رو انتخاب ميكنه و من و شما عجالتا كاري از دستمون بر نمياد !

امیر حسام

آره حقیقتی بود تلخ...د رفیلم فقر و فحشا اشاره شده بود که حتی برای چشم و هم چشمی و خرید ماشین های آخرین مدل و... خود فروشی می کنند.

مسافر کوچولو

گفتم یه سر بزنم به آرشیو نوشته هات از شانسم مطلب خوبی نبود خیلی متاثر شدم و بر نفرت از اعراب اضافه شد